2017 gegužės 13

„Apple“ kuria ne automobilį, o šį tą gerokai didesnio

„Apple“ elgiasi ganėtinai keistai, kai kalbama apie mistinį „Apple“ automobilį. Po to, kai buvo pasamdyta 1 tūkst. žmonių dirbti su slapta programa pavadinimu projektas „Titan“, o daugelis manė, kad jo esmė – automobilio kūrimas, bendrovė kelis šimtus šių žmonių atleido.   Stebėtojai tokį veiksmą įvertino kaip vieną iš „Apple“ periodinių eksperimentų: bendrovė įvertino, ko reikėtų (Skaityti toliau…)

2017 balandžio 29

Intriguojančios žinios apie laukiamą „Apple iPhone 8″ modelį: numatoma tiek pokyčių, kad vargu ar gamintojai spės laiku viską užbaigti (Video)

Technologijų naujienų svetainė „The Verge“ skelbia, kad, sprendžiant pagal turimą informaciją, galima teigti, jog „iPhone 8“ prekyba bus pradėta tik pačioje 2017 metų pabaigoje.   T.y. pora mėnesių vėliau, nei įprasta „Apple“. Naujausią informaciją pateikė patikimas „KGI Securities“ analitikas Ming-Chi Kuo. Kuris tvirtina, kad telefonų prekyba gali net neprasidėti iki spalio ar lapkričio.   Praktiškai (Skaityti toliau…)

2017 balandžio 17

7 patarimai, kaip atlaisvinti vietos „iPhone“ telefone

Net jei turite didelės atminties išmanųjį „iPhone“, vieta jame stebėtinai greitai užsipildo. Svetainėje cnet.com pateikta keletas patarimų, kuriais pasinaudodami galėsite atlaisvinti šiek tiek vietos „iPhone“ telefone.   1. Nustokite saugoti žinutes. Numatyta, kad visos gaunamos ir siunčiamos žinutės išsaugomos „iPhone“ atmintyje. Be to, jos išsaugomos visam laikui. Tai gal ir patogu, jei dažnai prireikia perskaityti (Skaityti toliau…)

2017 balandžio 1

Kaip atskirti originalų „Apple“ priedą nuo kopijos

Mobiliųjų technologijų bendrovė „Apple“ vartotojus įspėja būti atsargiais ir nesusigundyti padirbtais telefonų ir grotuvų krovikliais ar kitais priedais. Mažiausia blogybė, kuri gali įvykti – prietaisai juos atpažins ir neveiks, tačiau tai gali kainuoti ir kur kas daugiau, nes sugadins brangų telefoną ar net sukels gaisrą.   „Apple“ primena, kad naudojant nesertifikuotus prietaisų krovimo priedus, rizikuojate (Skaityti toliau…)

2017 kovo 30

„iPhone“ ir „iPad“ įrenginiuose pradėjo veikti pačių „Apple“ sukurta „Apple File System“

Savaitės pradžioje „Apple“ pradėjo platinti operacinės sistemos „iOS“ naujinį, skirtą išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Kartu su juo į įrenginius atkeliavo tokių naujovių, kaip pradingusių belaidžių ausinių paieškos funkcija ir skaitmeninio asistento Siri patobulinimas. Tačiau pati svarbiausia, praktiškai revoliucinė naujovė – visiškai nematoma, rašo „Business Insider“.   Kartu su „iOS 10.3“ atnaujinimu iš esmės pasikeitė (Skaityti toliau…)